Instytut Polonistyki informuje o rozpoczęciu naboru na Podyplomowe Studia Przygotowania Pedagogicznego dla Polonistów, Historyków i Języków Obcych. Inauguracja studiów planowana jest na luty 2015r. Opłata za studia wynosi 1 400 zł/semestr. Po szczegółowe informacje odsyłamy do sekretariatu Instytutu, nr telefonu: 59 84 05 326.

Zapraszamy!

Instytut Polonistyki zaprasza wszystkich chętnych absolwentów studiów licencjackich i magisterskich: polonistyki, historii, kulturoznawstwa, języków obcych na: Studia podyplomowe przygotowania pedagogicznego dla polonistyki, historii i języków obcych.
Studia trwają III semestry.

Absolwent uzyskuje uprawnienia do nauczania przedmiotu kierunkowego we wszystkich typach szkół - magister oraz przedszkolach i szkołach podstawowych - licencjat.

Opłata 1400 zł/semestr.
Zgłoszenia przyjmuje sekretariat Instytutu Polonistyki.
Kontakt:

Kierownik studiów Dr Grażyna Różańska