Zbliża się jedna z najlepszych imprez studenckich na Pomorzu! Studenci Akademii Pomorskiej w Słupsku już odliczają dni i godziny do swojego wielkiego święta, czyli Juwenaliów. Po odebraniu kluczy z rąk Prezydenta Słupska to oni będą w dniach 10-12.05.2017 roku rządzić miastem.

Coroczne święto żaków przyciąga swoimi atrakcjami nie tylko studentów, ale i mieszkańców Słupska. Tak będzie również i w tym roku – Juwenalia otworzy 10 maja br. Parada Studentów, inicjująca wiele imprez, koncertów i niespodzianek.
Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu
Już teraz na nie serdecznie zapraszamy!