Z powodu wyjazdu służbowego prof. Daniela Kalinowskiego zmianie ulega termin wykładu z oferty ogólnouczelnianej pt. "Buddyzm w Polsce".
Przewidziany według planu wykład z 25 kwietnia zostaje przełożony na 11 kwietnia, od godz. 15 do 16.30 w sali 69,
w budynku Akademii przy ulicy Kozietulskiego.

Theatre mail-11Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oraz Instytut Polonistyki Akademii Pomorskiej zapraszają na konferencję metodyczną "Teatr dla szkoły kaszubskiej. Reżyser, nauczyciel i uczeń na drodze twórczej", która odbedzie się 27 kwietnia 2017r. w auli nr 414 Akademii Pomorskiej w Słupsku (ul. Bohaterów Weterplatte 64). Zgłoszenia udziału w konferencji nalezy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 kwietnia 2017r.

Konferencja dotyczy opisu technik reżyserskich, interpretacji tekstu, zastosowania technik dramy w czasie lekcji szkolnych, roli scenografii, muzyki, ruchu i gry aktorskiej w kaszubskim przedstawieniu teatralnym.

PLAN KONFERENCJI

Theatre mail-1