Z powodu wyjazdu służbowego prof. Daniela Kalinowskiego zmianie ulega termin wykładu z oferty ogólnouczelnianej pt. "Buddyzm w Polsce".
Przewidziany według planu wykład z 25 kwietnia zostaje przełożony na 11 kwietnia, od godz. 15 do 16.30 w sali 69,
w budynku Akademii przy ulicy Kozietulskiego.

plakatrozliczanie-book20 kwietnia br. o godz. 17:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie promujące najnowszą książkę „Rozliczanie przeszłości: relacje polsko-żydowskie w tekstach kultury XX i XXI wieku” pod redakcją prof. Tadeusza Sucharskiego z Instytutu Polonistyki naszej Uczelni i Marty Murawskiej.
Spotkanie odbędzie się w Willi pod Platanami (Filia nr 7 Biblioteki Miejskiej w Słupsku) przy ulicy Podgórnej 1/1.
Zapraszamy w gościnne progi Willi pod Platanami na spotkanie z dobrą książką!

plakatrozliczanie